Salátovník přispívá na Trash Hero Czech RepublicZ každého salátu přispíváme 2kč na #trashero
 

ROZVOZ ÚTERÝ A ČTVRTEK / Šumperk, Zábřeh, Bludov, Olomouc, Mohelnice

Lehké / Plné energie a s dovozem až k vám :) Dejte zelenou zálohovaným obalům!

chci si objednat saláty

Naše nová nutriční terapeutka VÁM RADÍ :)

Máme obrovskou radost, že vám můžeme představit paní Prosser, která pro vás bude přirpavovat články a bude vám k dispozici online.

Jmenuji se Denisa Prosser a pocházím ze Šumperka. 

V Brně jsem vystudovala 3-letý zdravotnický obor Diplomovaný nutriční terapeut a poté jsem vycestovala do zahraničí za novými zkušenostmi. 
Během pobytu v cizině jsem se stala šťastnou manželkou i maminkou, dnes již 2-leté dcerky.

I za hranicemi rodné země jsem zůstala věrná svému koníčku a lásce k výživě a zdraví, a tak dnes je to již 6. rokem, co se tomuto oboru věnuji. Současně také pomáhám jako dobrovolník v nejznámější dětské evropské nemocnici, Alder Hey Children Hospital v Liverpoolu. 

Výživa je velmi mladý a stále poměrně neprozkoumaný obor, který se každým dnem vyvíjí. Dle mého názoru je zapotřebí na tyto změny průžně reagovat a nezůstat stát na místě, protože potom se z Vás stane pouze řadový terapeut, nebo výživový poradce, kterého bohužel najdete všude. Proto i můj způsob práce byl během těch šesti let proměnlivý. 
Dnes se nacházím ve fázi, kdy vím, že ke zdraví není zapotřebí počítat kalorie, jíst 5 x denně a alespoň 4 x týdně trávit hodinu ve fitku. Učím své klienty chápat , co je opravdu důležité, a to jsou souvislosti, nikoliv jen výsledný produkt. Každý člověk by si měl být vědom toho, jak se vůbec jídlo dostává na náš talíř, co vše tomu předchází od samotného pěstování (či chovu) a balení, přes transport, až po likvidaci a dopad na životní prostředí a NA NÁS. Myslím si, že bychom měli znát také něco málo o historiii stravování a možná i funkcni lidského organismu. A to, co se dnes vytratilo pod tíhou mnoha diet, nebo se mylně zaměňuje se cvičením, je přirozený pohyb. Ten byl vždy součástí celé naší evoluce a provázel nás celým životem, tak jako jídlo nebo voda. Vlivem mnoha (ne)odborníků, kteří slibují, že zhubnete i bez pohybu (a zhubnete, ale odborník ví, že tohle není cíl, ale skvělý vedlejší efekt), je tento trend ještě o to víc podpořen a za posledních 20 let došlo k tak negativnímu posunu, že dnes začínáme hovořit o celosvětové epidemii sezení

Pro klienta je vždy velmi těžké najít pravdu a zorientovat se v tom toku informací, které na nás útočí ze všech médiích. Ale pokud Vám tohle, alespoň trochu dává smysl, jsem tu pro Vás a velmi ráda Vás dovedu ke zdraví a spokojenosti. Mým cílem je pomoci Vám najít optimální tj. dlouhodobě udržitelný způsob stravování, který Vám bude příjemný (a s pomocí Salátovníku o tom nepochybuji 😊), naučit Vás přirozenému pohybu a dosáhnout pozitivní změny v přístupu k Vašemu okolí a přírodě. 

"Nechť je Tvé jídlo Tvým lékem
a Tvůj lék, nechť je Tvým jídlem." Hippokratés

Kdybystě měli nějaký dotaz, nebo chcete poradit obraťte se na paní Prosser, která vám prozatím poradí ONLINE.

Denisa Prosser, DiS.
Mob.: +44 7523 215448
E-mail: opravduzdrave@gmail.com
Fb: Opravdu zdravě, Denisa Prosser, DiS.
Instagram: denisaprosser

Odkaz na její články najdete zde.

 

Kontakt

V případě potřeby nebo nějakých otázek
nás prosím kontaktujte.

Kontakt ROZVOZ
Olomouc / Mohelnice// +420 603 202 838

Šumperk / Zábřeh / Bludov // úterý: +420 733 131 667 // čtvrtek: +420 732 314 418

 

Kontakt INFORMACE A CATERING

email: info@salatovnik.cz nebo na telefon: +420 720 222 982 / +420 603 202 838

 

Salátovník s. r. o.

Radniční 231/4, 787 01 Šumperk
IČ: 06760759
www.salatovnik.cz

 

Chtěli byste mít naše saláty ve své prodejně, nebo kdekoliv jinde? Pořádáte nějakou oslavu či firemní večírek?
Připravíme pro Vás saláty a dezerty na míru!!!

Seznam alergenů je k nahlédnutí na webu.