Salátovník přispívá na Trash Hero Czech RepublicZ každého salátu přispíváme 2kč na #trashero
 

CATERINGOVÉ služby pro každou příležitost

#zerowastecatering     #salatovnik     #catering

Catering pro příležitost... 

Svatební catering

Zero waste svatební catering od Salátovníku a na míru!

Čeká vás jedinečný vysněný SVATEBNÍ den?
Připraváme vám ZERO WASTE catering, na kterou budete dlouho vzpomínat! Rádi se staneme součástí a připravíme Vám bohatou hostinu. Postaráme se, aby váš den byl nezapomenutelný a jedinečný. Pokusíme se zařídit vše, co si budete přát.

Jak to bude probíhat?
Svatební catering zařídíme podle vašich přání a vašeho rozpočtu přesně na míru a tak, abyste se nemuseli o nic starat a mohli si užít váš den.
Zajistíme pro vás kompletní servis od nachystání svatební tabule, až po rautovou večeři.

Jak bychom zorganizovali váš den?
Záleží na vašich požadavcích a na všem přání. Budeme vám nápomocni od začátku až dokonce. Stačí když se nám ozvete a my už vše vymyslíme za vás.

Sestavíme vám menu na míru a představíme kompletní služby našeho servisu.
Svatební menu a celý sortiment občerstvení vám připravíme podle vašeho přání. Salátovník používá jen kvalitní suroviny od převážně místních farmářů a dodavatelů. Zajistíme také gril, svatební dorty, či sladkosti. Zajistíme jídlo i rpo vegetariány a vegany.

Svatební snídaně
Zvykem je, že se snídaně podává pro svatební hosty u ženicha nebo nevěsty. Rádi pro vás takovou snídani připravíme přímo u vás doma.

Výzdoba svatební tabule
Náš tým se postará o sebemenší detaily při výzdobě svatební tabule a místa kolem. Jediné co chceme, je naplnit přesně to, co od nás budete očekávat a co budete očekávat od vašeho dokonalého dne. Všechny sebemenší detaily utvářejí jedinečné kouzlo vašeho dne.

Svatební přání
Máte-li zájem o grafický návrh svatebního přání, menu, jmenovek a chcete držet jednotný styl, s tím vám moc rádi pomůžeme. V týmu máme zkušeného grafika, který vám připraví co vám na očích uvidí :)

 

KONTAKT
Sjednejte si s námi schůzku, nebo nám pošlete nezávazný email. Budeme se těšit!

info@salatovnik.cz
+420 720 222 982

Svatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební cateringSvatební catering

Reference našeho cateringu

15.09.2018 /

Svatební catering

Ještě jednou děkujeme za Vaše služby. Jsem ráda, že mě okolnosti organizování svatby přiměly, abych si cateringové služby zařídila sama a narazila právě na Salátovník. Nabídku kvitovali mladí, dnešní marketingovou mluvou nadějní mileniálové:-), i ti starší, všežravci, masožravci, vegetariáni i alergici na cokoli... A po sdílení svatebních zážitků ve svých blízkých i vzdálenějších domovech se prý někteří z rodičů svobodných dali slyšet, že by chtěli jednou také takovou svatební hostinu. Hostinu, která by je nesvazovala zajetými pořádky  potřebného zasedacího řádu a svíčkové omáčky...:-)
Koncept Salátovníku  máte perfektní, takže Vám přeju, aby byl společensky i ekonomicky úspěšný.

Paní Věra H. / Loučná nad Desnou

07.06.2019 /

Coffe break / Firemní večírek

Nemocnice Šumperk
Moc děkujeme za vaše služby. Vše bylo vynikající.

Firemní večírek
Děkujeme za vynikající a nápadité jídlo. Vše bylo opravdu výborné a moc jsme si pochutnali. Saláty všem tak moc chutnali, že sklenice zůstali skoro tak čisté, že jsme je nemuseli umývat. Dezerty byly pryč v cukuletu a všichni se jen olizovali. Příšte se budeme těšit.

Nemocnice Šumperk / Olomouc

22.08.2019 /

Svatební catering

Dobrý den,
vše bylo naprosto úžasné. Nejen že jste to krásně nachystaly, ale také to všem moc chutnalo. Všichni vás vychvalovali :-). 
I díky Vám jsme měli úžasnou svatbu....budeme o vás všude pět chválu :-).
Ještě jednou mooooooooooooooooc velké díky.
Iveta

Paní Iveta Š. / Maršíkov

Fotogalerie z našeho cateringu

CateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCatering

Kontakt - catering

Potrpíme si na čerstvosti a na kvalitních surovinách. Pokud chcete zkusit něco jiného...ozvěte se nám :)
Děkujeme za váš zájem a budeme se moc těšit na spolupráci.

+420 720 222 982   /   info@salatovnik.cz

...s láskou tým Salátovník!