Salátovník přispívá na Trash Hero Czech RepublicZ každého salátu přispíváme 2kč na #trashero
 

CATERINGOVÉ služby pro každou příležitost

#zerowastecatering     #salatovnik     #catering

Catering pro příležitost... 

Catering na oslavy

Pořádáte oslavu a nechcete se o nic starat? Skvělé, vše zařídíme za vás.

Znáte to, pořádáte oslavu,ale jste jejím otrokem, skáčete kolem chlebíčků a jednohubek, pořád hlídáte aby na stole bylo dost jídla a aby nikomu nic nechybělo, ale zapomínáte na vás. Po skončení oslavy jste tak unavení, že nemáte sílu ani umýt ty hory nádobí co vám zůstali po oslavě. Vlastně jste si váš den neužili a proto jsme tu my.

Zařídíme pro vás kompletní občerstvení, servis a nachystáme vše co budete potřebovat a přát si. Od obložených mís, přes kanapky až po skvělý narozeninový dort. Stačí jen když nám sdělíte základní informace o vaší oslavě, počtu lidí a  vaše gastronomické představy a je to. Jídlo dovezeme, nachystáme a vy už jen slavíte a užíváte si pohodovou oslavu.

Stačí nám napsat nebo zavolat a my už to vymyslíme.

Catering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavyCatering na oslavy

Reference našeho cateringu

15.09.2018 /

Svatební catering

Ještě jednou děkujeme za Vaše služby. Jsem ráda, že mě okolnosti organizování svatby přiměly, abych si cateringové služby zařídila sama a narazila právě na Salátovník. Nabídku kvitovali mladí, dnešní marketingovou mluvou nadějní mileniálové:-), i ti starší, všežravci, masožravci, vegetariáni i alergici na cokoli... A po sdílení svatebních zážitků ve svých blízkých i vzdálenějších domovech se prý někteří z rodičů svobodných dali slyšet, že by chtěli jednou také takovou svatební hostinu. Hostinu, která by je nesvazovala zajetými pořádky  potřebného zasedacího řádu a svíčkové omáčky...:-)
Koncept Salátovníku  máte perfektní, takže Vám přeju, aby byl společensky i ekonomicky úspěšný.

Paní Věra H. / Loučná nad Desnou

07.06.2019 /

Coffe break / Firemní večírek

Nemocnice Šumperk
Moc děkujeme za vaše služby. Vše bylo vynikající.

Firemní večírek
Děkujeme za vynikající a nápadité jídlo. Vše bylo opravdu výborné a moc jsme si pochutnali. Saláty všem tak moc chutnali, že sklenice zůstali skoro tak čisté, že jsme je nemuseli umývat. Dezerty byly pryč v cukuletu a všichni se jen olizovali. Příšte se budeme těšit.

Nemocnice Šumperk / Olomouc

22.08.2019 /

Svatební catering

Dobrý den,
vše bylo naprosto úžasné. Nejen že jste to krásně nachystaly, ale také to všem moc chutnalo. Všichni vás vychvalovali :-). 
I díky Vám jsme měli úžasnou svatbu....budeme o vás všude pět chválu :-).
Ještě jednou mooooooooooooooooc velké díky.
Iveta

Paní Iveta Š. / Maršíkov

Fotogalerie z našeho cateringu

CateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCateringCatering

Kontakt - catering

Potrpíme si na čerstvosti a na kvalitních surovinách. Pokud chcete zkusit něco jiného...ozvěte se nám :)
Děkujeme za váš zájem a budeme se moc těšit na spolupráci.

+420 720 222 982   /   info@salatovnik.cz

...s láskou tým Salátovník!