Salátovník přispívá na Trash Hero Czech RepublicZ každého salátu přispíváme 2kč na #trashero
 

ROZVOZ ÚTERÝ A ČTVRTEK / Šumperk, Zábřeh, Bludov, Olomouc, Mohelnice

Lehké / Plné energie a s dovozem až k vám :) Dejte zelenou zálohovaným obalům!

chci si objednat saláty

Salátovník se stal vítězem v regionálním kole rozjezdy.cz

Salátovník se stal vítězem v regionálním kole rozjezdy.cz

Je středa ráno, dodělávám saláty pro porotu, nakládám do auta a mířím obhájit náš projekt na soutěž Rozjezdy.cz, kterou pořádá T-mobile. Se zvláštním pocitem a tlukoucím srdcem, hledáme místo k zaparkování....Celé se to pořádá v Moravské vysoké škole v  Olomouci, kde se sejdou soutěžící za Olomoucký kraj. Při stoupání po schodech se saláty v tašce, se mi začínají potit ruce. Celá nervozita opadne, když se na vás usměje slečna z t-mobile a milým hlasem se vás začne vyptávat. Předají mi jmenovku a pošlou mě sednout do místnosti, kde se odehrávají přednášky. Potichu se vkradu na již odstartovanou přednášku a najdu poslední volné místo úplně vzadu. 

Celé dopoledne probíhá představování soutěžících a jejich projektů a blíží se 12 tá hodina a poslední, kdo ještě nepřednášel je Salátovník. Z tašky beru nachystané saláty a v hlavě si promítám, jak celý projekt jednoduše předsatvit. Nervozita je mocná čarodějka...kupodivu celé představení dopadlo dobře a vysloužili jsme si i malý potlesk.

Ve 12 hodin pro nás byl připraven raut, kde jsme si mohli dpočinout a okusit výborné vegetariánské lasagne. Hodina při obědě utekla hrozně rychle a blížilo se obhájení Salátovníku před porotou. Když ke mě přišel organizátor a říkal, porota chce s vámi mluvit, srdce se mi rozbušilo o to víc a ruce se mi začali neskutečně potit...,,Nebojte, oni jsou hodní,, uklidňoval mě. Asi dvě minuty jsem stála za dveřmi, celá nervózní jaké to asi bude. A opravdu, z místnosti vyšel porotce a já dodala ,,Ano to jsem já,, on se zasmál a pustil mě dovnitř, kde všichni netrpělivě seděli a vítali mě s úsměvem. Najedenou všechna nervozita byla tatam. Po asi 15ti minutách představování a otázek jsem se rozloučila a odešla.

S pocitem, že lépe to ani nemohlo jít :)

Další dvě hodiny, jsme poslouchali přednášky skvělých marketingových specialistů a finančních mágů. V 16:00 přišlo vyhlašování....Třetí místo vyhrála skvělá paní, která peče koláče do firem, druhé místo obsadila paní, která napsala knihu Milju a snaží se šířit lásku mezi lidi a při vyhlašování prvního místa nastalo ticho....a pak přišel nečekaný šok, že PRVNÍ místo v regionálním kole vyhrává SALÁTOVNÍK. Nevěřila jsem a se slzami na krajíčku předstoupila před všechny, kteří nám gratulovali. S pocitem který jsem snad nikdy nezažila, volám Milanovi že sme to dokázali, nevěřil stejně jako já.

Ten den, jsem si uvědomila, že stojí za to bojovat a ikdyž jsme malincí a moc lidí o nás neví, tak máme šanci to změnit a donutit naši společnost aby se zamýšlela nad tím co jí a taky aby se zamyslela nad tou plastovou strastí jako jsou plasty a plýtváním jídla! Takže nás to nakoplo a jdeme do toho né na 100%, ale na 200% a budeme za to bojovat.
 

Cítíme velkou poctu, pokoru, štěstí a také povinnost být čím dál lepší. Moc děkujeme za vaši podporu....bez vás by to nešlo!  💚 

Děkujeme T-Mobile Rozjezdy za skvělé odpoledne a budeme se těšit na celostátní kolo!

Děkujeme...s láskou Váš Salátovník.cz

 

#salatovnik #veskle #dekujeme #sumperk

všechny články

Kontakt

V případě potřeby nebo nějakých otázek
nás prosím kontaktujte.

Kontakt ROZVOZ
Olomouc / Mohelnice// +420 603 202 838

Šumperk / Zábřeh / Bludov // úterý: +420 733 131 667 // čtvrtek: +420 732 314 418

 

Kontakt INFORMACE A CATERING

email: info@salatovnik.cz nebo na telefon: +420 720 222 982 / +420 603 202 838

 

Salátovník s. r. o.

Radniční 231/4, 787 01 Šumperk
IČ: 06760759
www.salatovnik.cz

 

Chtěli byste mít naše saláty ve své prodejně, nebo kdekoliv jinde? Pořádáte nějakou oslavu či firemní večírek?
Připravíme pro Vás saláty a dezerty na míru!!!

Seznam alergenů je k nahlédnutí na webu.